חדר בריחה בשרון

חדר בריחה בשרון – a-mazed | היכנסו לעלילה, המציאות תחכה בחוץ

חדר בריחה בשרון – לא חייבים להרחיק עד המרכז בשביל חדרי בריחה כשיש חדר בריחה בשרון. יש הנוטים לחשוב שמה שקרוב אליהם הביתה ונמצא "ממש בשכונה" הינו "שכונתי" אך זוהי טעות נפוצה. באזור התעשייה הצפוני של אבן יהודה, ממש בלב השרון, תוכלו למצוא את מתחם a-mazed. אצלינו תוכלו להנות מחוויית בריחה ייחודית, בחדרים מאתגרים ביותר ומעוצבים.

חווית הבריחה, בראייתנו, אינה רק הפעילות הייחודית בחדר אלא גם כל הסובב אותה. לכן תוכלו להינות אצלינו מאירוח מפנק והכנה מלאה לחדר הבריחה. בנוסף, בקרבתינו מקומות רבים בהם ניתן לשבת לפני או אחרי החדר.
מסעדות מגוונות, מסעדות שף, ברים ומתחמי בילוי וקניות.

חדר בריחה בשרון – יתרונות

למשפחות באזור השרון שמחפשות פעילות מיוחדת ומאתגרת עם הילדים!

(גם אם הם ראו את הסדרה "אסקייפ" או לא), כזו שתוציא אותם מהשגרה, תנתק אותם מהניידים ו"תאלץ" אותם לעבוד בצוות – חדר בריחה בשרון הוא פיתרון מעולה. 60 דקות בהם אתם הגיבורים בסרט שיצרנו למענכם – אחרי שתקבלו את התלבושות המתאימות תיכנסו למכלול חדרים המעוצבים בהתאם לעלילה אליה נחשפתם ושם תצטרכו לצלוח משימות ואתגרים מפתיעים. את הפעילות צלווה מוזיקת הרקע המתאימה וכן אפקטים וקולות מתאימים. יהיה מעניין !

מידע נוסף אודות חדר בריחה למשפחות

למי שגר בשרון ורוצה לצאת בשרון!

אם זה ערב זוגות, או ערב עם החבר'ה, או ערב בנות … עד שהילדים נרדמים ואפשר לצאת כבר נהיה די מאוחר. נסיעה למרכז גוזלת נתח נכבד מהערב והיום כבר היה ארוך ממילא. נסיעה קצרה לחדר בריחה בשרון ויש לכם ערב משובח. אפשר יחד בחדר אחד או להתפצל לשני חדרים זהים ולעשות דו קרב. ואם רוצים לקנח את הערב בדרינק או משהו לאכול, אפשר פשוט לרדת לקומת הרחוב לאייזיק. לא צריך אפילו להזיז את האוטו.

חנייה!

חדר בריחה בשרון מאפשר לכם לחסוך מעצמכם את כאב הראש של חנייה – יש אצלנו באמייזד שפע חניה ללא תשלום.